Zaznacz stronę

MotoTrainer™

Szkoła Trenerów Automotive

              Marcin Totuszyński               &                     Tomasz Otawa

O nas najkrócej jak to tylko możliwe:

Tyle lat się znamy i ze sobą współpracujemy

Dla tylu różnych marek motoryzacyjnych prowadziliśmy szkolenia i realizowaliśmy projekty

Tyle mamy wspólnie lat doświadczenia trenerskiego

To liczba dni, które spędziliśmy na sali szkoleniowej

Liczba przeszkolonych przez nasz asystentów, handlowców, doradców, kierowników, prezesów, właścicieli

Prowadziliśmy szkolenia dla takich marek jak:

Najedź kursorem na zdjęcie, by zapoznać się ze szczegółami

Gwarancja sukcesu

To co nas wyróżnia to także wiarygodność i rzetelność – robimy to co deklarujemy.

Dzielimy się sukcesem i realnie pomagamy wejść do świata trenerów, o czym zaświadczają absolwenci poprzednich edycji.

Marcin to profesjonalny trener sprzedaży. Mam przyjemność współpracować z nim od kilkunastu lat i w tym czasie wielokrotnie udowodnił swój wysoki kunszt trenerski – zawsze rzetelnie przygotowany projekt szkolenia uwzględniający nowoczesne formy i metody pracy trenerskiej oraz przygotowanie materiałów z dbałością o każdy szczegół. Dużą wartością Marcina, jako trenera jest również jego bogata wiedza praktyczna z obszaru, którego dotyczy projekt szkoleniowy. Satysfakcja uczestników i ich pełne zaangażowanie podczas szkolenia potwierdzają dodatkowo wysoki poziom pracy trenerskiej Marcina. Dawid Stanik

Dyrektor programowy - Sprzedaż i Negocjacje, (Nowe Motywacje)

Mam przyjemność współpracować z Marcinem od wielu lat przy projektach dla branży MOTO i mam nadzieję, że nadal będziemy się spotykać we wspólnych projektach. Marcin to synonim wiedzy, zaangażowania, profesjonalizmu. Z sercem wykonuje swoją pracę, z ogromną uważnością na wszystkich uczestników procesu. Spostrzegawczy, inteligentny, zawsze dobrze przygotowany. Inspiruje i uczy. Cieszę się, że mogłam przy wspólnych projektach z tej wiedzy również korzystać bo Marcin oprócz tego że jest dobrym trenerem jest też dobrym człowiekiem 🙂 Bardzo rozważnie przydzielam swoje rekomendacje, ponieważ polecam tylko najlepszych – a Marcina mogę szczerze polecić i chętnie kontynuować w przyszłości kolejne projekty. Małgorzata Werner

Trener Automotive, Coach, (Projekt Moto)

Połączenie pasji i praktycznej wiedzy wynikającej ze zdobytego doświadczenia zawodowego to bardzo dobre uzupełnienie. Tak w skrócie można określić Marcina. Miałem szczęście uczestniczyć w kilku szkoleniach przeprowadzonych przez Marcina i z każdego wychodziłem bogatszy o przydatną wiedzę sprzedażową, techniki negocjacyjne czy sposobach finalizowania transakcji. Szkolenia odbiły się na wzroście sprzedaży i pewności siebie w rozmowach z klientami. Wszystkie szkolenia były bogate w ćwiczenia, przeprowadzane w fajnej atmosferze, a Marcin oczywiście merytorycznie przygotowany. Polecam!

Mateusz Wilkołek

KIerownik salonu, (Jeep, Alfa Romeo, Fiat)

Podczas kilkuletniej współpracy w realizacji projektów dla branży motoryzacyjnej przekonałam się, że Marcin to trener z pasją i powołaniem do wspierania handlowców w rozwoju. Do każdego szkolenia przygotowywał się bardzo rzetelnie, dbając o dobór metod szkoleniowych, które angażują uczestników i inspirują do stosowania zdobytych umiejętności, również po wyjściu z sali szkoleniowej. Z perspektywy warsztatu trenerskiego, Marcin bardzo dba o praktyczny charakter zajęć (m.in. ćwiczenia indywidualne i grupowe, dyskusje, symulacje rozmów), odnoszenie się do przykładów oddających specyfikę branży i pracy uczestników szkoleń (obserwacje, materiały korporacyjne, standardy, dane rynkowe, raporty branżowe), wykazując się przy tym kreatywnością i umiejętnością budowania relacji z grupą.

Bożena Bukal

Koordynator ds. Szkoleń, (Otawa Group)

Marcin to wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie oraz perfekcjonista w każdym calu. Przekonuje do siebie ogromną wiedzą oraz ciągłym poszukiwaniem nowych informacji.  Miałem okazje przebywać na szkoleniach organizowanych przez Marcina, z których wyniosłem wiele wartościowych informacji. Warto samemu spróbować i zawitać u Marcina na szkoleniu, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nikt się nie zawiedzie!

Michał Gruszka

Specjalista ds. Sprzedaży, (Volkswagen)

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach motoryzacyjnych, które prowadził Marcin Totuszyński i z czystym sumieniem polecam go jako trenera za profesjonalizm i ogromną wiedzę, oraz sposób w jaki ją przekazuje. Dzięki tym szkoleniom mogę realizować się w codziennej pracy z klientem za co bardzo dziękuję.

Małgorzata Nowak

Specjalista ds. Sprzedaży, (Volkswagen)

Bardzo ciekawy, inteligentny trener sprzedażowy. Myśli bardzo pozytywnie i nieschematycznie. Zawsze bardzo dobrze przygotowany. Otwarty. Chętnie dzieli się swą wiedzą chcąc pomoc w rozwiązaniu określonego problemu. Szczery do bólu, który jest do wytrzymania. Na pewno nie jest “nadętym” trenerem i to też go wyróżnia na tle grupy trenerów mi znanych. Prezentuje luźny, swobodny styl prowadzenia zajęć, z domieszką “smacznego” humoru. Polecam jego szkolenia.

Leszek Podstawski

Trener, Coach, Speaker, (Podstawski Group)

Wiedzę można przekazywać w dwojaki sposób: recytując formułki i zniechęcając słuchaczy albo angażując ich, tym samym sprawiając, że chcą podążać ścieżką rozwoju. Podczas szkoleń Marcina, profesjonalizm łączy się z przyjacielską atmosferą, cierpliwością, dużą dozą zrozumienia dla początkujących i postawą, która zachęca do nieustannego doskonalenia swoich umiejętności
i samego siebie.

Estera Szymiec

Specjalista ds. Sprzedaży, (Volkswagen)

Marcin, to trener, coach najwyższej próby! Potrafi wnikać w handlową duszę i inspirować do rozwoju nawet najbardziej oporne przypadki… Niesamowicie rozumie i czuje drugiego człowieka. Jako trener skupia się na rozwoju, praktycznej wartości i przekucia ich w mierzalny sukces. Dla Marcina, problem to nie problem, to sygnał do działania i poszukiwania sposobu na poradzenie sobie z nim! Tym, zaraził mnie najbardziej. Polecam Marcina! Mariusz Śwircz

Trener Automotive, (Taneo Business Consulting and Training)

Marcin to bardzo konkretny człowiek, który posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi w łatwy i przystępny sposób ja przekazać. Ponad to, jest bardzo cierpliwy i uprzejmy. Egzamin na certyfikowanego sprzedawcę Volkswagena zdałem za pierwszym razem i uważam, że gdyby nie On, to by się nie udało. Każdemu życzę takiego trenera.

Tomasz Fleszar

Specjalista ds. Sprzedaży, (Volkswagen)

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Marcin Totuszyński

Marcin Totuszyński

MotoTrainer

+48 501 588 300

kontakt@mototrainer.pl

Partner strategiczny

www.otawagroup.pl

MotoTrainer™ 2018 - wszelkie prawa zastrzeżone